Obsah letošního běhu předmětu OVp128

Cílem předmětu je tvůrčí práce na mediálním produktu s obsahem relevantním pro občanské vzdělávání. Pro podrobnosti nahlédněte do aktuality.

22. 9. 2023

V předmětu se setkávají studenti a stidentky KOV se studujícími v rámci anglického programu nebo Erasmus pobytu na Katedře mediálních studií FSS MU a studujícími médií a University of Sussex. Předmět probíhá téměř kompletně online, pouze závěrečná prezentace finálních produktů má hybridní podobu, při které se ti, kdo jsou v Brně, setkají (což mohou být i kolegové a kolegyně z Británie). Podrobná informace o průběhu předmětu a podmínkách jeho ukončení je dostupná zde.

Pokud byste měli zájem o zápis do předmětu, požádejte o výjimku prostřednictvím IS MU.