Výběrové řízení Erasmus+ na rok 2022/2023

7. 2. 2022

Přihlašování do výběrového řízení probíhá od 7.2.2022 9:00 do 11.3.2022. Přiklášku najdete na tomto odkazu: isois.ois.muni.cz/cs/outgoing-application/application/

Základní informace o programu naleznete na webu CZS: czs.muni.cz/cs/outgoing-mobility/outgoing-student/outgoing-student-studium/outgoing-student-erasmus-plus.

Relativní novinkou je navýšení stipendií, kdy v současné době jsou kategorie zemí nastaveny na 600 EUR u zemí s ekonomicky vyššími náklady a 480 EUR u zemí s ekonomicky nižšími náklady.

I v letošním roce můžete vybírat z nabídky všech kateder formou tzv. Erasmus burzy. Naleznete ji na webových stránkách Pedagogické fakulty, kdy u každé partnerské instituce je doplněn i odkaz na webové stránky této univerzity.

Těšíme se na přihlášky!

Více informací získáte od katederního Erasmus koordinátora dr. Lesňáka (233657@mail.muni.cz)